+48 56 46 811 01 | Fax: 56 46 811 00 biuro@zphumasta.pl
W

O firmie

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy MASTA z siedzibą w dawnej Cegielni Świerkocin został założony w 2003 roku przez Stanisława Kortasa. Firma prowadzi działalność związaną z odzyskiem odpadów poza instalacjami, stosownie z posiadanymi decyzjami, importem, dystrybucją i sprzedażą węgla kamiennego. Ponadto świadczymy usługi transportowe oraz usługi ciężkim sprzętem.

odpady grudziądz
W

Co nas wyróżnia

R

Doświadczenie

Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2003 roku, dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym i wykwalifikowaną kadrą.

Terminowość

Zlecenia realizujemy zgodnie z ustalonymi terminami, jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni dla potrzeb kontrahentów.

Wielozadaniowość

Usuniemy odpady i je zabezpieczmy, przetransportujemy, użyczymy sprzęt, dostarczymy węgiel.

Gospodarka odpadami

Odbierzemy, przewieziemy, zagospodarujemy i zutylizujemy odpady inne niż niebezpieczne.

Sprzedaż węgla kamiennego

Importujemy węgiel najwyższej jakości, kopalnie syberyjskie, stałe dostawy.

Usługi transportowe i sprzętowe

Potrzebują Państwo hakowca, wywrotki – dla nas to nie problem. Ponadto posiadamy ładowarkę czołową, teleskopową nie wspominając o koparce gąsienicowej.

W

Oferujemy Państwu

Firma ZPHU MASTA oferuje odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów wytwarzanych przez przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Wywóz odpadów świadczymy w kontenerach o kubaturze: 4,5m3 ; 7m3 ; 10m3 ; 20m3 ; 40m3.

Sprzedażą węgla kamiennego zajmujemy się od 2009 roku. Posiadamy w swojej ofercie węgiel importowany tylko z najlepszych kopalń syberyjskich. Dostarczamy węgiel niesortowany oraz sortowany: miał, groszek, ekogroszek, orzech. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych. Zapraszamy.

Oferujemy Państwu usługi transportowe pojazdami typy hakowiec, wywrotka o DMC od 3,5t do 26t. Ciężkie prace nie są dla nas przeszkodą – świadczymy usługi ciężkim sprzętem budowlanym typu: ładowarka czołowa, ładowarka teleskopowa ( 7 m wysięgu ) oraz koparka gąsienicowa.

  • Dyspozycyjność 100%
  • Ciągłość dostaw 95%
  • Gotowość maszyn 100%
W

Gospodarka odpadami

Dział gospodarki odpadami oferuje odbiór, transport i zagospodarowanie wytwarzanych przez przedsiębiorstwa odpadów. Posiadamy własne tereny rekultywacyjne na zagospodarowanie odpadów innych niż niebezpieczne na których prowadzimy ich odzysk według kategorii R3, R5, R10, polegającej na wypełnianiu terenów niekorzystnie przekształconych odpadami. Mając na uwadze wymagania i dobro naszych klientów, oraz środowiska naturalnego zobowiązujemy się do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych przez siebie usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się odpowiednio sklasyfikować konkretny odpad, oraz ustalić najbardziej optymalny sposób jego zagospodarowania. Naszą ofertę cenową ustalamy indywidualnie zależnie od rodzaju, ilości i jakości odpadu.

W

Import i sprzedaż węgla

Dział importu i sprzedaży węgla oferuje Państwu importowany rosyjski węgiel z najlepszych kopalni syberyjskich. Sprowadzany przez nas węgiel charakteryzuje się wysoką wartością opałową, oraz niską zawartością popiołu i siarki co potwierdzone jest certyfikatami akredytowanych laboratoriów. Dzięki wypracowanym rozległym kontaktom handlowym jesteśmy stanie pozyskać każdy rodzaj i gatunek węgla. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć węgle grube, średnie, miały oraz węgiel niesortowany (szczególnie atrakcyjny ze względu na relacje ceny do wielkości ziaren). Dostawy węgla na terenie Polski realizowane są transportem samochodowym oraz koleją. Stosując elastyczną politykę cenową jesteśmy w stanie dopasować się do najbardziej wymagającego klienta.

W

Usługi transportowe i sprzętowe

Dział transportu oferuje usługi transportowe i prace ciężkim sprzętem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym segmencie. Wysokiej jakości maszyny i wykwalifikowany personel zapewni profesjonalne wykonanie powierzonych prac. Do Państwa dyspozycji są między innymi hakowiec, wywrotka (DMC od 3,5t do 26t), ładowarka czołowa, ładowarka teleskopowa posiadająca 7m wysięgu oraz koparka gąsienicowa. Zapraszamy.

Kontakt z nami

12 + 12 =

logo_masta_small

ZPHU MASTA
Stanisław Kortas
Cegielnia /Świerkocin
86-302 Grudziądz 4
biuro@zphumasta.pl
tel: +48 56 468 11 01
tel/fax: +48 56 46 811 00

ZPHU Masta

error: